Markleyho horúčkový mozog: Veľmi kúzelník v čiernom močiari

Toto publikovanie je uvedené v:

Hlavné body na domovskej stránke,
Rozhovory, ako aj stĺpce,
Hodnotenie výrobkov

Wayne Markley

Wayne Markley

Vraciam sa k vyhodnoteniu obchodov, pretože v posledných niekoľkých týždňoch sa vyskytlo množstvo skutočne skvelých zbierok. Dve z nich sú zbierky série 90. rokov (obidve v súčasnosti nemajú nepretržité mesačné tituly), tradičná francúzska grafická kniha späť v tlači po 30 rokoch, ako aj úplne nový originálny grafický román. Dobrý mix, ako aj všetky vynikajúce čítania.

Black Panther od Christopher Priest: The Total Collection Zv. 2

Black Panther od Christopher Priest: The Total Collection Zv. 2 pokračuje v úplnom opakovaní behu Christophera Priest na Black Panther. Rovnako ako v prvom zväzku je tento objem vynikajúci. Páči sa mi skladanie, ako aj umenie, má tendenciu byť nerovnomerne, myslím si však, že je to z iných dôvodov ako umelci. Umenie sa časom vylepšuje, ale občas ma to vzrušovalo tak dobre, pretože som bol trochu zmätený rozprávaním príbehov. Okrem toho je všeobecný príbeh úchvatný. Väčšina umenia je od Sal Velluto, ako aj Bob Almod. Kyle Holtz, Eric Powell (dlho pred Goonom), Jim Calafiore, M.D. Bright, Norm Breyfogle, ako aj ďalšie, sú tiež príspevky Kyle Holtz, Eric Powell. Papier je tiež lesklý a biely, o ktorom mám podozrenie, že je umením, pretože sa pôvodne uskutočňoval na papieri nízkeho stupňa, ako aj sfarbenie na tomto papieri času (koncom 90. rokov) sa k tomu dobre neprirovnáva Oveľa krajšieho papiera. Podobne je potrebné, že je tu fascinujúce následné slovo od Inker Bob Almond, ktorý hovorí o ich behu v sérii, ktorý je plný fascinujúceho pozadia o tom, aké bol Marvel v tom čase politicky.

Tento obchod predstavuje dlhý (viac ako 12 čísel) oblúka, ktorý je politickým intrígom, ako aj špionážnym remeslom s nádychom superhrdinov. Avšak z dôvodu zmlúv s Atlantisom sa podskupina a Dr. Doom dostanú do stand-off z dôvodu politických lojalizácií, ako aj to vedie k vojne. Príbeh je omnoho viac ako tento krátky popis, pretože existujú zvraty a prakticky zapínajú na každej stránke. Okrem toho, keď hodíte do Klawa (áno, späť z mŕtvych), treba zaplatiť peklo. Je fascinujúce, že počas tohto behu existujú rôzne odkazy na darebákov, ktorí sa vracajú z mŕtvych.

Do tohto obchodu, ktorý dotlačí aj Black Panther #18-35, ako aj Deadpool #44, je trojdielny crossover s Deadpoolom, ktorý je okrem fantastického príbehu o otcovi T’Challa veľmi zábavný, ktorý uspokojuje kapitána Ameriky v druhej svetovej vojne . Avengers, obhajcovia, obhajcovia, ako aj Storm (pokračujú v príbehu Black Panther/Storm od Marvel Team-up #100, a neskôr pokračovali v ďalšej sérii Black Panther). Darebáci zahŕňajú Mephisto, Man-Ape, Klaw, Spojené štáty americké, ako aj oveľa viac. Všeobecne fantastické kontroly, ktoré je skutočným Turnerom stránky, ktorý ma nechal viac. Nemôžem čakať na ďalší objem tohto navrhnutého štyroch objemových sada.

Manželka kúzelníka

Manželský manžel je franco/americká grafická kniha, ktorá bola úplne prvýkrát publikovaná prakticky pred 30 rokmi. Dover Publications práve dotlačili tento dlho z tlačového príbehu amerického spisovateľa Jerome Charyn s nádherným umením od Francoisa Boucqa. Túto knihu sa mi skutočne páčilo od nádherného umenia od Boucq (ktorý je chápaný pre Humanoidov viazaný vyhadzovač s Alexjandrom Jodorowkym). Rovnako sa mi páčilo Charynov príbeh, ktorý pokrýva viac ako šesťdesiat rokov rozprávanie príbehu medzi mladou ženou, ktorá sa rozvíja na nádhernú dámu, ako aj jej spojenie s kúzelníkom. Je to súčasť tajomstva, štúdia dielu, ako aj čiastočne erotický thriller. Je ťažké presne vysvetliť túto knihu bez toho, aby poskytovali aj veľa preč, okrem toho, že tieto dva sú predurčené na vzájomne prepojené, ako aj príbeh, ktorý berie množstvo zvratov, ako aj otočenia na miesta, ktoré som nevidel. Pripomína mi to veľké množstvo príbehov Alexjandra Jodorowkyho, ktorý je jedným z najväčších vyznamenaní, ktoré by som mohol uviesť na autora. Je potrebné si prečítať, pretože je to kultová klasika, z veľkých dôvodov.

Swamp Thing: Darker Genesis

Swamp Thing: Darker Genesis je druhá zbierka behu Marka Millara na základe problémov so zberom močiarov 151-160. Phil Hester, ako aj Kim DeMulder pokračujú ako primárni umelci v sérii, ale Jill Thompson, ako aj Phil Jimenez. Kniha sa otvára viacnásobným príbehom s názvom River Run, kde Swamp Thing cestuje do rôznych častí rieky Mississippi v rôznych alternatívnych časových harmonogramoch, v ktorých sa močiar snaží zastaviť alebo primerane chyby z svojej minulosti. Príbeh sa začínaRovnako končí s mladou spisovateľkou dámy, ktorá hľadá vo svojom živote, a má fantastickú nedokončenú knihu, o ktorej verí, že močiar je chýbajúcim aspektom. Vytvárajú niektoré mimoriadne podivné a občas príšerné príbehy, ktoré ukazujú históriu charakteru močiarov, ale tiež poukazujú na extrémne temné prvky ľudstva. Jeden z príbehov s názvom Swamp Canine je rýchlo jedným z najkrížnejších príbehov, ktoré som skontroloval za mnoho, mnoho rokov. V skutočnosti ma to pravdepodobne bude prenasledovať na mnoho ďalších rokov. Všeobecné príbehy boli mimoriadne skvelé a kreatívne. Umenie je skvelé, ale nie môj preferovaný štýl. Poukážem na to, že obálka s najväčšou pravdepodobnosťou stojí za náklady na knihu, pretože ide o „fotografiu“ močiarov, ktorá má hlavu ako centrum jedla.

Superman: Earth One Vol. 3

Superman: Earth One Vol. 3 Práve vyšiel v brožovanej knihe, ako aj v prakticky tak veľkom ako prvé dva zväzky v tejto sérii. Je to vtedy, keď opäť napísal J. Michael Straczynski, ale umenie, tentokrát je Ardian Syaf a Sandra Hope. Toto naďalej rozpráva príbeh mladého superman sa snažia vzrušovať svoju politickú základňu. Zor-El prichádza na Zem a bozkáva rovnako ako svetové vlády a zároveň predstiera, že je Supermanov priateľ z Kryptonu. To vedie k legendárnej bitke medzi Zor-El a Kal-El, ako aj k svetovej vláde, ktorá neveria jednej osobe, takže Superman dodáva legislatívu OSN. Príbeh nie je taký kázaný, ako som ho vysvetlil, je však trochu ťažký. Je to zrejmé metódou, ktorú príbeh odohráva, je presne to, ako by naši politici reagovali na vnímané riziko Supermana a Zor-El, ale niekedy sa tento príbeh zdá byť príliš dramatický. Páčilo sa mi úplne prvé dva zväzky tejto série, avšak to bol krok z prvých dvoch. Stále mimoriadne dobré, ale uniklo mi umenie Shane Davisa, ako aj príbeh bol len o niečo pod typicky vynikajúcim Straczynským.

To zabalí môj blog na tento týždeň. Dúfam, že si urobíte čas na vyskúšanie jednej z týchto štyroch kníh. Všetky sú mimoriadne odlišné od jedného ďalšieho, ale všetky sú vynikajúce. Čokoľvek, čo som tu napísal, je moje stanovisko a nezobrazuje myšlienky alebo názory komiksu Westfield alebo ich zamestnancov. Vítam vaše myšlienky, rovnako ako by som chcel pochopiť, čo ste verili z týchto kníh. Potešili ste sa z nich rovnako ako ja? Chcel by som vedieť. Môžem sa dostať na adresu mfbway@aol.com. Ako vždy,

Ďakujem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.